Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
Leave the World BehindRated ★ 2.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
National TreasureRated ★ 3.5
Dog DaysRated ★ 3.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
True GritRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Room No.7Rated ★ 2.5
ZombielandRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
The TranslatorsRated ★ 3.0