Series
Ratings
58
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 4.5
Odd TaxiRated ★ 4.0
Baccano!Rated ★ 5.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0