Titles you rated
FrozenRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0