Titles you rated
A Man Called OveRated ★ 5.0
MudRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.0
AkiraRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 2.0
CellRated ★ 1.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 1.5
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
ConvictionRated ★ 5.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 3.5
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
Piranha 3DRated ★ 3.0