Titles you rated
- Mother's SeaRated ★ 3.5
- TV's The Art of WarRated ★ 4.0
- One of A PairRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0- Mr. QRated ★ 4.0
- The Final MatchRated ★ 3.0
- Star in My HeartRated ★ 3.5
MRated ★ 3.5- Kuk HeeRated ★ 3.5
- JealousyRated ★ 3.5
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5- Eyes of DawnRated ★ 4.5
A Sunny Place of the YoungRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 4.5
SeoulmoonRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5
Lights and ShadowsRated ★ 3.5