Movies
Ratings
175
Interview with the VampireRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
NoodleRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Ice PrincessRated ★ 3.5
Out LiveRated ★ 3.0- Lady DaddyRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
Guns & TalksRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5