Movies
Ratings
34
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0