Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 5.0
Inventing AnnaRated ★ 5.0
Inspector KooRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Yuri!!! on IceRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 5.0