Series
Ratings
248
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Fairly OddParents: A New Wish Season 2Rated ★ 3.0
Hanada Shounen-shiRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
Kanojo wa Kirei dattaRated ★ 3.5- My Little MonsterRated ★ 3.5
- Powerpuff Girls ZRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5
The Adventures of Jimmy Neutron: Boy Genius Season 1Rated ★ 3.0
The Penguins of MadagascarRated ★ 3.0- Banzi's Secret Diary Season 3Rated ★ 3.5
- Banzi's Secret Diary Season 2Rated ★ 3.5
- Banzi's Secret Diary Season 1Rated ★ 4.0
- Animal Detectives Kirumin ZooRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Sgt. FrogRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0