Series
Ratings
24
Restaurant to Another WorldRated ★ 4.5
Mr. OsomatsuRated ★ 2.0
The Secret Life of CatsRated ★ 3.5
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.0
HellsingRated ★ 2.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.0
No Game No LifeRated ★ 4.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 4.5
OverlordRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
OverlordRated ★ 3.5
OverlordRated ★ 3.0
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 5.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 5.0
히나마츠리Rated ★ 3.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0