Movies
Ratings
245
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 2.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 3.0