Series
Ratings
42
BrainRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 2.5
Yong PalRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0