Movies
Ratings
414
Hear MeRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0