Series
Ratings
10
Love Playlist Season 1Rated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0- Our Love Has Always Been 10 Centimeters Apart.Rated ★ 2.5
His and Her CircumstancesRated ★ 2.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0