Movies
Ratings
27
An EducationRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The GraduateRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
TedRated ★ 4.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The Handsome SuitRated ★ 5.0