Movies
Ratings
200
Life of PiRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
GiantRated ★ 2.0
EquilibriumRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.0
TroyRated ★ 4.0
Look Who's TalkingRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5
Late BlossomRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Wizard of OzRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0