Movies
Ratings
50
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5