Movies
Ratings
642
IdentityRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 1.5
SplitRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Anna KareninaRated ★ 2.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
The FirmRated ★ 3.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
The Wolf's CallRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0