Titles you rated
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 2.0