Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
The First OmenRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 2.5