Titles you rated
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 2.0
UnderworldRated ★ 1.0
The Foul KingRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 2.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 2.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 2.0