Titles you rated
ChallengersRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 5.0
Uncle Boonmee Who Can Recall His Past LivesRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0- Love VillainRated ★ 4.5
 - The Perfect FishplateRated ★ 3.5
 
HereditaryRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
Sing 2Rated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5