Movies
Ratings
164
LucyRated ★ 1.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.0
Officer of the YearRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.5
The CoreRated ★ 4.0
Monsters vs. AliensRated ★ 2.0
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Mary PoppinsRated ★ 4.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 2.0
Like a VirginRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 2.0