Titles you rated
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.5
- Doctor WhoRated ★ 4.0