Series
Ratings
26
Super BandRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Camping ClubRated ★ 2.5
All InRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 2.0- Three FriendsRated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 2.5
Two WeeksRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5