Titles you rated
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
FluRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 1.0