Movies
Ratings
23
Sophie's RevengeRated ★ 3.0
FameRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 5.0
Like for LikesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0