Titles you rated
All InRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 2.5
PastaRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 0.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5