Titles you rated
Dr. RomanticRated ★ 4.0
LookoutRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0
CircleRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 0.5
The Vineyard ManRated ★ 2.5
Winter SonataRated ★ 3.0
Hogu's LoveRated ★ 3.5