Movies
Ratings
12
WhiplashRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
New WorldRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
MulanRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0