Titles you rated
FuryRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
SilmidoRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0