Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.5
Good Chemistry: The Story of ElementalRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
IncantationRated ★ 1.5
Moonlit WinterRated ★ 4.5
6/45Rated ★ 2.5
HuntRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The Policeman's LineageRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Fallen AngelsRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5