Titles you rated
SignalRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Code BlueRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Awkward.Rated ★ 3.0- Awkward.Rated ★ 3.5
Awkward.Rated ★ 3.0- Awkward.Rated ★ 3.5
Awkward.Rated ★ 4.0
Last FriendsRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 1.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0