Movies
Ratings
265
ParasiteRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Mother!Rated ★ 3.0
The Third MurderRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5