Series
Ratings
70
My MisterRated ★ 5.0
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 3.5
Witch's CourtRated ★ 2.5
All InRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Steal HeartRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.5- Star in My HeartRated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.0