Titles you rated
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 2.5
Two WeeksRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
4 Legendary WitchesRated ★ 2.0
Protect the BossRated ★ 2.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 2.0