Movies
Ratings
45
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 1.0
ChefRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 1.5
Starship TroopersRated ★ 2.5