Titles you rated
High KickRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
RememberRated ★ 2.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 1.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.0
Stars Falling From the SkyRated ★ 0.5
Warm and CozyRated ★ 1.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
Angel EyesRated ★ 1.0
The Great DoctorRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Cunning Single LadyRated ★ 1.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5