Series
Ratings
39
Empress MyeongseongRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 3.0
Waiting for LoveRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.5
Spring DayRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
BrainRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
PastaRated ★ 1.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5- Loving YouRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.0