Titles you rated
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.0
DexterRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 3.5
The Last Kingdom Season 4Rated ★ 3.0
The Last KingdomRated ★ 4.0
The Last KingdomRated ★ 3.5
The Last KingdomRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 2.0
StrangerRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0