Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
My Daughter's Men : Dad is Watching 2Rated ★ 4.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 5.0- 원피스 4기Rated ★ 4.5
- 원피스 5기Rated ★ 4.5
- 원피스 3기Rated ★ 4.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0