Series
Ratings
36
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0