Titles you rated
One Warm WordRated ★ 2.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
BigRated ★ 2.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
Cunning Single LadyRated ★ 2.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
BrainRated ★ 3.0
Prime Minister and IRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.0- Brilliant LegacyRated ★ 2.5
4 Legendary WitchesRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.0