Titles you rated
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
Dancing QueenRated ★ 2.0
GravityRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
AquamarineRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
You Are My PetRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 2.0
28 Days LaterRated ★ 3.5