Series
Ratings
24- Jane by DesignRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0