Movies
Ratings
38
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
FriendRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 2.5
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0