Titles you rated
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
Green FishRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.5
The VillageRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 3.0
The NunRated ★ 2.0
Over the RainbowRated ★ 3.0
Moving OnRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.0