Movies
Ratings
18
ChefRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Slow VideoRated ★ 1.5
Inside OutRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 2.5