Titles you rated
Here Comes Mr. OhRated ★ 2.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
My Secret HotelRated ★ 3.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 2.5
Hotel KingRated ★ 1.0
HeartstringsRated ★ 1.0
Angel EyesRated ★ 1.5
Hogu's LoveRated ★ 2.0
Beating AgainRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 1.0
BigRated ★ 2.5
Super Daddy YeolRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0
Listen to My HeartRated ★ 1.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0