Movies
Ratings
234
A Hard DayRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
TriangleRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The President's BarberRated ★ 2.5
Dark PlacesRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 2.0
National TreasureRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 2.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Days of WrathRated ★ 2.5
The Divine WeaponRated ★ 2.5